Шукаю домробітницю - як перевірити, чи є домробітниця порядною і відповідальною людиною.


27.10.2013

Перевірити досвід роботи та професійні навички домробітниці в Києві не представляє складності. Це можна зробити, продзвонивши за рекомендаціями, якщо вони є, або, звернувшись в агентство з хорошою репутацією, яке надасть кандидатів з рекомендаціями клієнтів агентства. Набагато складніше перевірити кандидата на порядність, чесність, відповідальність, ненав'язливість та інші особистісні якості. А адже саме ці питання дуже важливі при роботі в приватному будинку або квартирі клієнта, куди у домробітниці необмежений доступ. І саме питання професійної етики є найбільш важливими і пріоритетними при пошуку домробітниці.

Як же, все-таки, визначити особистісні характеристики людини з першого погляду. Якщо я шукаю домробітницю в Києві, то й досвід роботи, бажано, щоб у домробітниці був саме в Києві, це дасть можливість більш якісно перевірити інформацію, отриману під час співбесіди. Насамперед, заплануйте не менше 30 хвилин на співбесіду, хоча, якщо кандидат не подобається спочатку, не варто витрачати на нього багато часу. Для початку, з'ясуйте формальні питання, тобто досвід роботи домробітниці в Києві та іншої, якщо є, і не тільки з даної спеціальності, а й будь-який інший, це дасть вам загальну картину про людину. Якщо, наприклад , кандидат працював на керівних посадах, слід уточнити, чому було прийнято рішення про кардинальну зміну напрямку діяльності. Попередній досвід керівної діяльності може говорити про зайві амбіції , як для домробітниці. Хоча, наприклад, досвід керівника середньої ланки (начальник зміни, начальник цеху на фабриці і т.д.) може говорити, скоріше, про хороші організаторські навички і відповідальність. Про порядність домробітниці може свідчити те, що вона не надасть зайвої інформації під час співбесіди про попередніх роботодавців і їхнього особистого життя. При цьому, багато негативної інформації про попередніх роботодавців , членах їх сімей, співробітниках, скаже про конфліктність і схильність до засудження. Якщо домробітниця проходила курси домробітниць, уточніть, чия це була ініціатива, самої домробітниці, її поточних на той момент роботодавців, або вимогою агентства домашнього персоналу Київ. В ідеалі, якщо домробітниця прийняла сама таке рішення, це буде означати прагнення до професійного розвитку та ініціативність.

Якщо вам потрібна домробітниця Київ, звертайтеся в агентства з підбору домашнього персоналу Київ з хорошою репутацією, як від клієнтів, так і від претендентів .

Вдалого вибору!

 

Наші новини

Перевірити досвід роботи та професійні навички домробітниці в Києві не представляє складності.
Набагато складніше перевірити кандидата на порядність, чесність, відповідальність, ненав'язливість та інші особистісні якості.

2017

Google Яндекс.Метрика