Кілька правил співпраці, якщо я шукаю домробітницю Київ.


9.05.2010

Якщо я шукаю домробітницю Київ, я повинна не тільки підібрати потрібного для мене фахівця, але й створити умови роботи домробітниці. Коли мова йде про домробітницю з проживанням , тут необхідно створити нормальні умови проживання, організувати харчування домробітниці, забезпечити час відпочинку, вихідні та відпустку. Якщо я шукаю домробітницю Київ без проживання, в даному випадку я повинна забезпечити працівника всім необхідним інвентарем, домашньою технікою, засобами прибирання, адекватним робочим місцем для прасування, прання, розвішування білизни. Так само необхідно організувати закупівлю миючих засобів, інвентарю. Якщо члени сім'ї часто бувають вдома, необхідно дати домробітниці чіткі інструкції , як проводити прибирання під час присутності сім'ї вдома. Ну і звичайно, необхідно подбати про умови роботи домробітниці. Всі ці питання необхідно вирішити до виходу домробітниці на роботу.

Дуже важливо, коли я шукаю домробітницю Київ, попередити потенційного працівника, якщо мені потрібен тимчасовий працівник. Тобто якщо в планах родини є переїзд або тривалі від'їзди, під час яких компенсації за простій не виплачуватимуться, домробітниця має право і повинна про це знати заздалегідь, до виходу на роботу.

Вакансії Домробітниць, такі як домробітниця Київ з проживанням, домробітниця Київ на часткову зайнятість, домробітниця на 1 раз на тиждень або будь-який інший графік роботи можна знайти на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім

Наші новини

Якщо я шукаю домробітницю Київ, я повинна не тільки підібрати потрібного для мене фахівця, але й створити умови роботи домробітниці.

2017

Google Яндекс.Метрика