Шукаю домашній персонал - як проводити співбесіди на особистісні якості.


22.05.2011

Підбір домашнього персоналу справа не легка і дуже відповідальна. Пускаючи людини в будинок, необхідно йому довіряти, а як можна довіритися незнайомій людині .

Для того, щоб якісно провести співбесіду з домробітницею, необхідно витратити не менше 15 - 30 хвилин, відчути наскільки професійна няня - близько 20-40 хв, сімейний кухар зможе відкритися за 20-30 хвилин, а економка зажадає від 30 до 60 хвилин. Отже, якщо я шукаю домробітницю, як мені визначити не тільки її професійний рівень, але і рівень відповідальності і порядності. Задаючи звичайні професійні питання, я буду звертати увагу на поведінку, інтонації, міміку, жестикуляції і , звичайно, зміст відповіді. Надмірна жестикуляція, міміка, гучний голос, говорять про те, що мені може бути не комфортно з цією людиною у власному будинку. А постійне обговорення колишніх роботодавців , співробітників, говорять про не порядність домробітниці. Якщо я шукаю няню і розумію, що іноді мені доведеться затримуватися на робот , я обов'язково поставлю питанн , як няня буде ставитися до моїх затримок. Якщо перша реакція буде негативно , або всі питання будуть упиратися виключно в гроші, я не візьму таку няню. Коли я шукаю кухаря, я хочу, щоб моя сім'я їла не тільки смачну, але й здорову їжу. Я обов'язково уточню, як сімейний кухар домагається смаку у деяких страв, і якщо його відповідь буде містити «некорисні» інгредієнти, підсилювачі смаку, запаху, кольору і т.д., такий кухар мені не підійде.

Якщо я шукаю гувернантку з англійською мовою, мені достатньо буде провести співбесіду англійською мовою. Якщо я не можу це зробити сама, запрошу фахівця, для визначення рівня мови. А особистісні якості гувернантки, я зможу дізнатися, задаючи абстрактні питання про сім'ю, захоплення, відносинах гувернантки з попередніми роботодавцями, співробітниками, адже основними якостями, якими має володіти гувернантка повинні бути тактовність, толерантність і терпимість. Якщо я шукаю садівника, я спочатку почитаю «розумну » літературу, щоб знати, які питання ставити. І через професійні питання, буду іноді вставляти та особисті, в тому числі попрошу, щоб садівник надав можливість зв'язатися з кількома попередніми роботодавцями садівника. Якщо я шукаю доглядальницю , я обов'язково уточню , як доглядальниця проводила час з попереднім підопічним, ніж годувала і як доглядала, і зроблю висновки про рівень турботи і уваги, який проявляла доглядальниця по відношенню до свого підопічного.

Загалом, якщо я шукаю домробітницю Київ, шукаю няню Київ, шукаю садівника Київ, шукаю кухаря Київ, шукаю гувернантку Київ чи шукаю доглядальницю Київ, я звернуся в професійне агентство домашнього персоналу, яке зробить попередній відбір і перевірить рекомендації цих фахівців.

Наші новини

Підбір домашнього персоналу справа не легка і дуже відповідальна. Пускаючи людини в будинок, необхідно йому довіряти, а як можна довіритися незнайомій людині .

2017

Google Яндекс.Метрика