Шукаю домашній персонал - що повинен врахувати керуючий, коли здійснює пошук і підбір домашнього персоналу.


15.01.2014

Давайте розглянемо ситуацію, коли перед керуючим/ управляючим заміським будинком стоїть завдання підібрати штат домашнього персоналу .

Першочергове завдання будь-якого керівника - створити максимально ефективну команду для обслуговування приватного будинку і сім'ї. Як правило, будь-який заміський будинок, обслуговує базовий штат персоналу, який я, як управляючий, повинен сформувати. Вперше прийшовши на роботу, я повинен проаналізувати обсяги робіт та ресурси, необхідні для виконання завдань. Ресурси не тільки тимчасові, технічні та фінансові, але й людські ресурси. Наприклад, без сумнівів, в будинок потрібна хатня робітниця. Оцінюючи площу будинку та інших приміщень, необхідно встановити скільки потрібно хатніх робітниць для обслуговування цього обсягу. При цьому, якщо я шукаю хатню робітницю з проживанням , мені необхідно правильно розрахувати наявність умов і витрати на її проживання, або, можливо, обсяги зажадають щоб робота хатньої робітниці була позмінною.

У середньому для досягнення якісного результату , на одну хатню робітницю має припадати не більше 400 м.кв. прибирання. Якщо ж домр хатню робітницю з проживанням не потрібна, то я шукаю хатню робітницю в Києві або передмісті, максимально близько до місця роботи, оскільки якщо у працівника виникають проблеми з дорогою, дуже скоро у мене будуть проблеми зі своєчасними виходами хатньої робітниці на роботу. На великі обсяги можна взяти як позмінних, так і денних хатніх робітниць. Якщо обсяги не великі, а в сім'ї є діти, я шукаю хатню робітницю няню, або шукаю хатню робітницю кухаря, для поєднання функцій.

Якщо обсяги не дозволяють поєднувати обов'язки, і потрібен професійний підхід до кожного завдання, я додатково шукаю домашнього кухаря, няню, фахівця з VIP гардеробу. Якщо потрібен догляд за хворим або престарілим членом сім'ї, я шукаю доглядальницю або шукаю компаньйонку. При необхідності, для дітей шукаю репетитора, щоб допомагав навчатися або шукаю тренера для приватних тренувань. Це ті люди, які обслуговують сім'ю і створюють затишок в домі.

Що стосується домашнього персоналу, який працює на території,  виходячи з обсягів, я шукаю садівника для догляду за садом, при необхідності шукаю охоронця . У великий заміський будинок обов'язково потрібно господарник для підтримки будинку в нормальному технічному стані. При цьому господарник, охоронець і садівник можуть бути взаємозамінними, тобто у відсутності або в моменти великого навантаження господарник може, наприклад, стригти газони, а садівник міняти лампочки в будинку або на території, охоронець - допомагати розчищати територію від снігу або вигулювати собак.

А коли штат підібраний, моє завдання зробити так, щоб господарям будинку було приємно і комфортно знаходиться у власному будинку, а персоналу було приємно, якомога якісніше і професійніше виконувати свою роботу. Будь-які недоробки персоналу - це недоробки самого керуючого/ управляючого, відповідно керуючий повинен завжди тримати баланс між інтересами господарів будинку і домашнього персоналу.

 

Наші новини

Давайте розглянемо ситуацію , коли перед керуючим заміським будинком стоїть завдання підібрати штат домашнього персоналу .
Першочергове завдання будь-якого керівника - створити максимально ефективну команду для обслуговування приватного будинку і сім'ї. Як правило , будь-який заміський будинок , обслуговує базовий штат персоналу , який я, як керівник, повинен сформувати .

2017

Google Яндекс.Метрика