Гувернерство - один з найважливіших факторів педагогічного виховання майбутніх поколінь.


13.11.2009

Гувернери і Гувернантки в Києві сьогодні у великому попиті. Сучасні батьки знають ціну освіти і не шкодують інвестувати в майбутнє своїх дітей. Проте, професійна Гувернантка Київ чи Гувернер Київ є великою рідкістю. Відбувається це через не розуміння різниці між цілями і завданнями посади шкільного педагога і Гувернантки або гувернери при роботі з дитиною. А різниця полягає не тільки в цілях, але і в умовах роботи. Гувернантка Київ працює вдома у дитини, тобто на його території. Гувернантка або Гувернер працюють індивідуально з дитиною або дітьми в межах однієї сім'ї, що більше схоже на "ювелірну" роботу, ніж на потік, в якому педагог повинен дати інформацію, але не зобов'язаний стежити за засвоєнням матеріалу дитиною і підлаштовуватися під темпи засвоєння матеріалу кожною дитиною. Крім того, Гувернер повинен не тільки допомагати дитині засвоювати шкільну програму, а й освоювати більш широкий спектр різнобічної інформації. У школи і гувернерства різні завдання і підходи, не дивлячись на те, що є і єдина мета - навчання дітей. Сприйняття дитиною гувернерів є важливим фактором результатів його роботи. Якщо дитина буде сприймати гувернера як приставленого до нього «жандарма», який «з-під палки» намагається чого то навчити, результатом буде відторгнення і не сприйняття вчення як такого. Якщо ж дитина буде йти за вчителем, з цікавістю вимагаючи від його нової і нової інформації, тоді педагогічний ефект буде досягнуто і Гувернантка або Гувернер виконають свою місію.

Вакансії Гувернантка Київ, Гувернер Київ, Гувернантка з проживанням, Гувернантка Київ часткова зайнятість, Гувернантка до дитини, Гувернантка в Києві, можна знайти на сайті агентства Милий Дім.

Якщо вам потрібна Гувернантка Київ або ви хочете знайти гувернера Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім .

Наші новини

Гувернери і Гувернантки в Києві сьогодні у великому попиті. Сучасні батьки знають ціну освіти і не шкодують інвестувати в майбутнє своїх дітей.

2017

Google Яндекс.Метрика