Гувернантка або Гувернер в 21 столітті - цілі і завдання фахівця.


17.08.2012

Історія гувернерства налічує багато тисячоліть. Оскільки гувернерство - це система виховання і освіти дітей на дому, відповідно Гувернер - це вчитель - вихователь на дому, який покликаний забезпечити індивідуальне і всебічний розвиток особистості дитини. Які ж основні цілі і завдання роботи гувернера або Гувернантки Київ при роботі з дітьми в сім'ї в сучасних умовах в Україні. Насамперед, це питання виховання та розвитку. Дитина може розвиватися і отримувати якісну загальну дошкільну освіту, яка не буде обмежено прийнятими в країні освітніми нормами для дошкільнят, які сильно усереднюють і обмежують індивідуальні можливості дітей. Сучасний фахівець на вакансію Гувернантка або Гувернер в Києві повинен усвідомлювати, що він відповідає не тільки за інтелектуальний розвиток дитини, а за комплексний розвиток дитини, як цілісної особистості.

гувернер київ

Гувернер планує комплекс заходів по фізичному, інтелектуальному, логічному, духовному, творчому розвитку дитини. Це означає, що в щоденні плани, які Гувернантка або Гувернер складають, повинні входити ігри та заняття по всім перерахованим вище напрямках розвитку. Гувернантка або Гувернер повинні грамотно і адекватно розподіляти навантаження на дитину, для того, щоб дитина розвивалася гармонійно і не перевтомлюватися від непомірних навантажень. Процес пізнання має проходити не через моралізаторство, настанови і теоретичну подачу інформації, а через ігри, дидактичні матеріали, походи в музеї, театри, дитячі концертні майданчики, творчі студії та заходи, участь у конкурсах. Це допоможе дитині, в тому числі, розвивати навички комунікації та соціального самовизначення.

Претендентів на вакансії Гувернери Київ, а так само Гувернантки Київ запрошуємо відвідати сторіночку Вакансії на сайті нашого агентства домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо вам потрібен Гувернер Київ чи Гувернантка Київ, звертайтеся в агентство Милий Дім.

Наші новини

Історія гувернерства налічує багато тисячоліть. Оскільки гувернерство - це система виховання і освіти дітей на дому, відповідно Гувернер - це вчитель - вихователь на дому, який покликаний забезпечити індивідуальне і всебічний розвиток особистості дитини.

2017

Google Яндекс.Метрика