Гувернер або Гувернантка - як визначити кваліфікацію майбутнього приватного викладача .


4.03.2014

Оскільки основними завданнями кандидатів на вакансії гувернера або гувернантки є всебічний розвиток, навчання і виховання дитини, підбір такого кандидата має проходити за критеріями, пов'язаним з даними функціями і, виходячи із завдань, які ставлять перед собою батьки дитини. Так, наприклад, якщо батьки хочуть зробити акцент на творчому розвитку, вивченні мов і гуманітарних предметів, то слід провести співбесіду іноземною мовою за участю лінгвістів з питаннями з тих предметів, які цікавлять батьків найбільше. Наприклад, про творчість тих чи інших діячів культури, мистецтв, про літературні твори. Слід поцікавитися у кандидата його інтересами, дуже хорошим фактором є інтереси, пов'язані з найбільш актуальними для батьків напрямками. Якщо Гувернер або Гувернантка були за кордоном, слід поцікавитися про те, якими були цілі поїздок і їх тривалість. Якщо Гувернер або Гувернантка мають власні роботи, наприклад картини, власні літературні твори, брали участь у творчих заходах, це буде позитивним сигналом. Якщо ж від кандидата в Гувернери або Гувернантки потрібні глибокі пізнання в точних науках, треба поцікавитися які досягнення у кандидата в цьому напрямку. Наявність статей в цій області, вчених ступенів, досвід репетиторства, вміння добре грати в шахи та ін відповідний досвід будуть цінними.

гувернер до хлопчикаЯкщо потрібно гувернер до хлопчика, позитивним фактором буде хороша фізична підготовка, заняття спортом і вміння організувати фізичний розвиток дитини.

Але важливіше ерудиції і всього вищесказаного завжди будуть людські якості гувернера - відкритість, позитивне мислення, доброзичливість, креативність, любов до дітей і оточуючим, вихованість і високий загальний рівень культури, які завжди помітні під час проведення співбесіди і без спеціальних додаткових питань і тестів.

Для здобувачів на вакансії гувернер Київ чи гувернантка Київ, наш розділ Вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Київ «Милий Дім».

Наші новини

Оскільки основними завданнями кандидатів на вакансії гувернера або гувернантки є всебічний розвиток, навчання і виховання дитини, підбір такого кандидата має проходити за критеріями, пов'язаним з даними функціями і, виходячи із завдань, які ставлять перед собою батьки дитини.

2017

Google Яндекс.Метрика