Гувернантка або Репетитор - хто допоможе підготуватися дитині до школи.


12.09.2012

Вашій дитині ще тільки два роки, а ви вже замислюєтеся над тим, що ваша чудова няня, яка влаштовувала вас і вашого малюка увесь цей час, не може забезпечити розвиток дитини так, як вам цього б хотілося і ви, як далекоглядні сучасні батьки, хочете завчасно і грамотно спланувати це важливе складова ланка в житті вашої дитини. Мабуть, це найправильніше, саме зараз замислитися про планування довгострокового природного розвитку дитини, замість того, щоб потім за рік у стислі терміни вимагати від дитини термінового засвоєння всього матеріалу. Залишилося тільки вирішити - замінити няню на гувернантку, яка буде, перебуваючи поруч з дитиною, ненав'язливо зацікавлювати і захоплювати дитину все новими і новими цікавими заняттями, грамотно і дбайливо ставитися до кожного поставленого дитиною питання , не залишаючи не один з них без відповіді. Професійна гувернантка Київ зможе подбати не тільки про навчання дитини основам математики, читання і письма, а й дбатиме про його емоційний стан , про формування його характеру, як фундаменту особистості , зацікавить цікавою інформацією, яка допоможе розкритися талантам дитини і навчить його мріяти.

Мінусів в даному варіанті всього два - складність підібрати дійсно професійну гувернантку і вартість її послуг , яка може виявитися не кожному по кишені.

Що стосується Репетитора - це варіант для тих, у кого діти відвідують школу раннього розвитку, і в додаток до цього ви ходите посилити знання з окремих предметів, оскільки змусити дитину вчитися «за партою» у такому ніжному віці, спробувавши укласти це в невеликий відрізок часу практично нереально. Проте, результату можна цілком досягти, якщо правильно спланувати заняття. Позитивним моментом в цьому варіанті є соціалізація дитини, яка відвідує школу раннього розвитку .

Наші новини

Вашій дитині ще тільки два роки, а ви вже замислюєтеся над тим, що ваша чудова няня, яка влаштовувала вас і вашого малюка увесь цей час, не може забезпечити розвиток дитини так, як вам цього б хотілося і ви, як далекоглядні сучасні батьки, хочете завчасно і грамотно спланувати це важливе складова ланка в житті вашої дитини.

2017

Google Яндекс.Метрика