Сімейний кухар - як розрахувати потребу в кількості відвідувань.


20.04.2014

У кожній сім'ї свої звички і розуміння «правильного» харчування. Але не кожна сім'я може повноцінно забезпечити себе харчуванням самостійно в силу зайнятості або не любові до триразового стояння біля плити. У такому випадку приймається рішення знайти сімейного кухаря. Як визначитися, скільки разів приходити кухареві? Звичайно, якщо ви не обмежені в коштах, то краще, щоб сімейний кухар був щодня і готував страви «з-під ножа». Це, однозначно, найкорисніший спосіб приготування їжі, коли страва подається тільки що приготованою на стіл, будь то салат, риба, м'ясо або свіжовичавлений сік. Вона зберігає, в даному випадку, не тільки всі свої смакові якості, а й корисні властивості. Для того, щоб сімейний кухар готував щодня, вам необхідно запросити два фахівця позмінно.

Якщо ж ви не хочете повністю перекладати приготування на кухаря, але хочете іноді мати можливість приділить більше часу собі і своїм близьким, запросіть кухаря на 2-3 дні на тиждень. Так він зможе готувати вам свіжі страви і при цьому робити напівфабрикати на пару днів вперед, наприклад, пельмені, вареники, млинці, запіканки, перші страви, які можуть виручати вас в відсутність кухаря.

Ще один варіант, це запрошувати кухаря на вихідний день, коли вся родина збирається за столом. Крім вихідного, добре, щоб був кухар на свята і сімейні торжества.

Якщо вам потрібен кухар Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Ми проконсультуємо вас і підберемо кращого кухаря для вашої родини.

Вакансії кухар Київ, сімейний кухар з проживанням, особистий кухар і інші ви можете знайти в розділі Вакансії на сайті агентства Милий Дім.

 

Наші новини

У кожній сім'ї свої звички і розуміння «правильного» харчування. Але не кожна сім'я може повноцінно забезпечити себе харчуванням самостійно в силу зайнятості або не любові до триразового стояння біля плити. У такому випадку приймається рішення знайти сімейного кухаря.

2017

Google Яндекс.Метрика