Мотивація домашнього персоналу - одна з найбільш важливих і складних завдання для економки .


6.05.2014

Підбираючи економку, роботодавець повинен розуміти , що якість роботи персоналу і ставлення домашнього персоналу до своєї роботи і роботодавцям багато в чому залежить від кадрової політики роботодавців і того, як економка або керуючий будинком будуть її впроваджувати.

Здавалося б, що складного - плати гроші і отримуй послуги. Але не все так просто, це не інвентар або техніка, за яку заплатив і експлуатуй. Люди схильні мислити, відчувати, аналізувати і реагувати. Часто при однакових вихідних даних, тобто обсяги робіт і заробітна плата можна спостерігати , як в одних сім'ях люди працюють роками, а в інших домашній персонал змінюється безперервно. Керування домашнім персоналом можна назвати ефективним , коли обидві сторони задоволені, роботодавець - результатами роботи та взаємодії, працівник - виконанням договірних умов і взаємодією. Взаємодія і є відносини між персоналом і роботодавцем або його представником. Економка або керуючий повинні вірно виконувати політику роботодавців стосовно працівників. Від уміння економки правильно вибудувати ці взаємини залежить мотивація персоналу. Якщо економка грамотно підібравши персонал , вибудовує систему , в якій кожен працівник чітко знає свої завдання і вимоги роботодавця , має всі ресурси для їх виконання, то економці залишається тільки періодично коректно координувати роботу персоналу і основним завданням є не заважати виконувати ці завдання , підтримувати і направляти персонал. Економка не повинна займати чиюсь позицію - бути караючим органом роботодавця або «профспілкою» від працівників. Керуючий або економка - це провідник між роботодавцем та працівниками. Якщо домашній персонал має можливість працювати без зайвих , штучно створених роботодавцем або економкою стресів , отримуючи винагороду за свою чесну працю , згідно з домовленістю і маючи соціальні гарантії працівника , його віддача буде максимальною і його лояльність буде високою протягом довгих років. Якщо невдачливий керуючий або економка додає проблем, не може навести порядок, змушує працівників працювати в цейтноті, без особливих причин і в силу своєї недолугості змушує працювати понаднормово, на знос, результатом буде постійна текучка і бардак в будинку.

На сайті агентства домашнього персоналу «Милий Дім» ви знайдете вакансії економка Київ, керуючий будинком Київ і вакансії домашнього персоналу в повному обсязі.

Наші новини

Підбираючи економку , роботодавець повинен розуміти , що якість роботи персоналу і ставлення домашнього персоналу до своєї роботи і роботодавцям багато в чому залежить від кадрової політики роботодавців і того, як економка або керуючий будинком будуть її впроваджувати.

2017

Google Яндекс.Метрика