Як Економка і Технічний Управляючий ділять між собою повноваження у великому будинку.


22.04.2011

Іноді у великих домашніх господарствах повноваження Управляючого ділять Економка і Технічний Управитель. У функції Економки входять всі побутові питання, облаштування будинку, затишок, всі питання обслуговування сім'ї. У підпорядкуванні у Економки весь персонал по дому: домробітниці і покоївки, няні, репетитори і гувернантки, кухарі та офіціанти, доглядальниці і компаньйонки. Водночас Технічний Управитель відповідає за всі технічні питання, питання догляду за садово- парковою зоною, охорону об'єкта. У його безпосередньому підпорядкуванні перебуває весь персонал, що працює на території будинку: охоронці, господарники, садівники, кінологи, двірники, банщики, водії.

При цьому Економка і Технічний Управитель взаємодіють між собою по всіх перетинаючимся питанням. Наприклад, питання охорони і відеоспостереження в будинку, Економка вирішує безпосередньо з Технічним Управителем , звертаючись до нього з завданням. Після отримання інструкцій, охоронець виконує поставлене завдання. Питання технічних поломок в будинку вирішує Господарник за дорученням Технічного Управителя, але після звернення Економки. Питання проведення сімейних торжеств на території заміського будинку теж організовуються і вирішуються при взаємодії Економки з Управителем . У цих питаннях буде задіяно більшість персоналу, від хатньої робітниці, кухарі, до господарника, охорони, садівника та ін. Питання прийому гостей або вибуття господарів будинку теж в спільної компетенції Економки та Технічного Управителя.

Підбір домашнього персоналу це професійна сфера діяльності агентства домашнього персоналу Милий Дім: домробітниці Київ, покоївки Київ, фахівці з VIP гардеробу Київ, няні Київ, гувернантки Київ, репетитори Київ, доглядальниці Київ, компаньйонки Київ, кухарі Київ, садівники Київ, господарники Київ, охоронці Київ, водії Київ, сімейні пари Київ, економки Київ, управляючі Київ і будь-який інший домашній персонал в Києві і передмісті.

Якщо вам потрібна робота в домашньому сервісі, відвідайте розділ Вакансії на нашому сайті.

Наші новини

Іноді у великих домашніх господарствах повноваження Управляючого ділять Економка і Технічний Управитель.

2017

Google Яндекс.Метрика