Якщо домробітниця поєднує кілька функцій, чи варто пред'являти високі вимоги по кожній з них.


10.04.2010

Коли домробітниця виконує крім прибирання функції кухаря, фахівця з VIP гардеробу, садівника, няньки, економки та ін, роботодавець повинен визначитися, яка функція для нього важливіша і на чому він робить особливий акцент. Якщо господарі будинку трепетно ​​ставитись до свого харчування, то варто знайти сімейного кухаря, який буде допомагати з прибиранням будинку, якщо потрібен професійний догляд за VIP гардеробом, то не варто спантеличувати такого фахівця високими вимогами з приготування високої кухні, тим більше що прибирання ніхто не відміняв .

Якщо ж роботодавцю потрібна домробітниця з великим досвідом з прибирання, значить потрібно знайти покоївку - професіонала, яка погодитися виконувати часткові функції по догляду за VIP гардеробом і допомогу в приготуванні їжі. Якщо домашнє господарство включає невеликий палісадник, пару клумб, то не обов'язково потрібен садівник, в цьому випадку домробітниця цілком може з цим впоратися, якщо будуть правильно розподілені її функції по будинку і залишатиметься час на роботу по саду. Якщо ділянка вимагає професійного догляду, то потрібен садівник. Те ж стосується нагляду за дітьми. Якщо потрібно просто допомогти зібрати дітей до школи, погодувати, коли вони прийдуть зі школи, то няня не потрібна. Якщо ж дітям потрібно приділяти достатньо уваги, гуляти з ними, вчити домашні завдання, то домробітниця не впорається, потрібно знайти няню в даному випадку. Що стосується функцій економки, таких як оплата рахунків, виклик і контроль комунальних служб може виконувати домробітниця. Якщо ж функцій набагато більше, потрібна економка, як окремий працівник, оскільки економка виконує набагато більшу кількість функцій.

Звичайно, все залежатиме ще й від обсягів робіт, тобто площі приміщень, за якими потрібно догляд, кількості проживаючих членів сім'ї, частоти прийому гостей, вимог роботодавця до якості виконання тих чи інших функцій .

У невеликих домашніх господарствах, цілком прийнятна домробітниця - універсал. Але якщо домашнє господарство велике, будь-який роботодавець звертається в агентство із заявкою - шукаю сімейного кухаря, шукаю домробітницю, шукаю фахівця з VIP гардеробу. Таким чином родина буде мати якісну послугу на всіх ділянках робіт, від професійної домробітниці, досвідченого фахівця з VIP гардеробу і до такого важливого фахівця, як сімейний кухар.

Наші новини

Коли домробітниця виконує крім прибирання функції кухаря, фахівця з VIP гардеробу, садівника, няньки, економки та ін, роботодавець повинен визначитися, яка функція для нього важливіша і на чому він робить особливий акцент.

2017

Google Яндекс.Метрика