Домробітниця Київ з проживанням - якою має бути тривалість робочого дня.


27.02.2012

Коли домробітниця працює в сім'ї з проживанням, варіанти тривалості робочого дня можуть бути різні, і це буде залежати від потреб сім'ї.


Варіант перший:

господарі будинку не хочуть стикатися часто з персоналом під час свого перебування в будинку, тому домробітниця, як і решта домашнього персоналу, працює з відносно стандартним графіком, тобто робочий день домробітниці в будинку починається, коли сім'я вранці роз'їжджається і закінчується, коли члени сім'ї повертаються додому з роботи, школи і т.д. У разі екстреної необхідності в послугах домробітниці, сім'я може в будь-який момент звернутися до неї. Відповідно, домробітниця повинна розподілити обсяг роботи таким чином, щоб вся робота була виконана в цей проміжок часу.


Варіант другий:

господарі будинку хочуть мати постійну підтримку помічниці по господарству. Це означає, що домробітниця працює з раннього ранку до моменту, коли в її допомоги не буде необхідності в цей день. Професійна домробітниця, в даному випадку, повинна спланувати свій робочий день таким чином, щоб протягом робочого дня було кілька перерв для відпочинку. Наприклад, якщо домробітниця встає рано, щоб приготувати сніданок сім'ї, вигуляти домашніх тварин, попрацювати в саду з квітами, допомогти родині зібратися перед робочим днем, а ввечері передбачається пізня вечеря або інша допомога по дому, то їй слід запланувати відпочинок в обідній час, і, можливо, один або кілька нетривалих перерв протягом дня. Так само час роботи і відпочинку потрібно розраховувати залежно від тривалості робочої зміни. Так, наприклад, тривалість денного відпочинку домробітниці Київ з проживанням збільшується, якщо зміна тривала, наприклад 7 через 7 діб і більше.


Якщо вам потрібна домробітниця Київ з проживанням, звертайтеся в агентство Милий Дім.

 

Наші новини

Коли домробітниця працює в сім'ї з проживанням, варіанти тривалості робочого дня можуть бути різні, і це буде залежати від потреб сім'ї.

2017

Google Яндекс.Метрика