Коли приходить домробітниця в сім'ю - правила поведінки при роботі з проживанням.


27.09.2009

Домробітниця, яка приходить у сім'ю працювати з проживанням, повинна бути готова до того, що буде необхідно підлаштуватися до стилю життя, традицій і звичок. Домробітниця в сім’ю повинна виявляти гнучкість, терпимість, толерантність і доброзичливість, якщо хоче успішно і тривало мати хорошу роботу і щоб її робота приносила задоволення, як сім'ї, так і їй самій. Важливо побудувати правильні взаємини з усіма членами сім'ї, дітьми, батьками господарів будинку, гостями. Домробітниця повинна пам'ятати про субординацію і не намагатися дружити з членами сім'ї. Часто виникає проблема , коли батьки господарів будинку шукають в особі домробітниці співрозмовника. Тут необхідно спочатку встановити такі відносини, коли домробітниця може доброзичливо дати зрозуміти, що їй необхідно спочатку справитися з повним обсягом роботи, встановленим господарями будинку. Ті ж питання можуть виникати, коли діти просять домробітницю пограти з ними. Якщо час дозволяє приділити трохи часу дитині або батькам господарів будинку і при цьому самі господарі будинку заохочують таке спілкування, то на розсуд домробітниці, вона може зробити невелику перерву в роботі. Це допоможе встановити хороші відносини з членами сім'ї, при цьому всі члени родини будуть знати, що таке спілкування буде обмеженим через зайнятість домробітниці. Ще одне правило, якого домробітниця Київ повинна дотримуватися, це не перекладати свої проблеми на господарів будинку, не просити в борг, не проявляти поганого настрою при родині, не засуджувати нікого з членів сім'ї, чи інших працівників. Найбільше за все ці правила стосуються, коли працює домробітниця з проживанням, оскільки вона постійно перебуває поруч з членами сім'ї і багатьом важко дотримуватися цієї тонкої грані субординації. Домробітниця в сім’ю повинна пам'ятати навіщо вона знаходиться в цьому будинку, і виконувати свою роботу сумлінно, уникаючи конфліктів.

Якщо ви шукаєте роботу домробітниця в Києві, домробітниця з проживанням, домробітниця на часткову зайнятість тощо, запрошуємо на сайт агентства з підбору домашнього персоналу Милий Дім в розділ Вакансії

Якщо ви хочете знайти домробітницю Київ, або вам потрібна домробітниця з проживанням, менеджери агентства будуть раби допомогти вам визначитися з найбільш підходящим кандидатом.

Наші новини

Домробітниця, яка приходить у сім'ю працювати з проживанням, повинна бути готова до того, що буде необхідно підлаштуватися до стилю життя, традицій і звичок. Домробітниця в сім’ю повинна виявляти гнучкість, терпимість, толерантність і доброзичливість, якщо хоче успішно і тривало мати хорошу роботу і щоб її робота приносила задоволення, як сім'ї, так і їй самій.

2017

Google Яндекс.Метрика