Домробітниця Київ з проживанням - які критерії відбору допомагають підібрати потрібного кандидата.


7.10.2010

Домробітниця з проживанням потрібна в тому випадку, коли господарі будинку хочуть в будь-який момент мати помічника під рукою. Це часто буває, якщо у господарів ненормований графік роботи, і вони можуть повернутися пізно. Домробітниця зможе зустріти, розігріти вечерю, яку залишив кухар. Якщо ж у будинку кухар у сім’ю не передбачений у штаті, то домробітниця повинна щось приготувати до приходу господарів будинку. Коли господарі часто їдуть у відрядження або на відпочинок, в будинку потрібна людина, яка подбати про безпеку будинку, про домашніх тварин, рослинах і все господарство . Якщо в будинку є діти, домробітниця догляне за ними під час відсутності батьків, за винятком випадків, якщо є няня. Графік роботи домробітниці з проживанням може бути позмінним, п'ятиденним або за накопичувальною системою.

Виходячи з вищесказаного, якщо в будинок потрібна домробітниця з проживанням, краще підбирати досить універсального кандидата з аналогічним досвідом роботи зі змішаними функціями. Звичайно, все залежить від того який домашній персонал працює в будинку, чи є няня до дитини, сімейний кухар, садівник, економка. Краще підбирати домробітницю, яка буде вільна від зобов'язань. Це означає, якщо у домробітниці маленька дитина, вона заміжня, у неї старі батьки, що вимагають нагляду, її не можна брати на графік з накопичувальними вихідними. У цьому випадку цілком підійде графік позмінний. Якщо ж домробітниця не пов'язана ніякими зобов'язаннями, вона буде спокійно і ефективно працювати по самому щільному графіку - з накопичувальними вихідними, якщо роботодавець компенсує таку напружену роботу гідною заробітною платою.Домробітниця

Якщо вам потрібен домашній персонал на вакансії домробітниця Київ і передмістя, домробітниця з проживанням, домробітниця кухар, домробітниця няня, домробітниця економка і будь-які інші варіанти цієї посади, яка актуальна для вашого будинку і сім'ї, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо вам потрібна робота домробітниці Київ, в т.ч. цікаві вакансії домробітниці з проживанням, або домробітниці на неповну зайнятість, відвідайте розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім.

Наші новини

Домробітниця з проживанням потрібна в тому випадку , коли господарі будинку хочуть в будь-який момент мати помічника під рукою.

2017

Google Яндекс.Метрика