Домробітниця на 1 день на тиждень - складності переходу з повною на часткову зайнятість.


31.11.2011

В основному домробітниці в Києві працюють на повній зайнятості, тобто 5 днів на тиждень. Але бувають сімейні обставини, коли домробітниця або покоївка зацікавлена ​​в переході на роботу з часткової зайнятості 1-2 рази на тиждень. Що потрібно врахувати в такому випадку. Коли домробітниця або покоївка прибирає, наприклад , обсяг 400 м.кв. працюючи 5 днів на тиждень, вона, як правило, розподіляє навантаження на всі ці дні, відповідно на кожен день припадає до 150 м.кв , з урахуванням того, що певні приміщення прибирати необхідно щодня.

Якщо вакансія передбачає, що домробітниця 1 день в тиждень прибиратиме 400 м.кв., то домробітниця повинна розуміти, що це навантаження перевищує попередній обсяг роботи як мінімум втричі. Це означає, що приходячи кожного разу вона буде робити генеральне прибирання всього будинку. Так що перш, ніж погоджуватися на вакансію домробітниця 1 день в тиждень, зважте навантаження. Якщо ви хочете, щоб вона не збільшилася в порівнянні з попередньою роботою, тоді підшукайте будинок або квартиру не більше 150 м.кв. Зарплата при цьому не повинна бути менше, ніж за 1 робочий день на попередній роботі, оскільки зарплата відповідає навантаженню.

Вакансії домробітниця Київ, домробітниця на 1 день в тиждень, покоївка Київ, домробітниця з проживанням та інші вакансії ви можете знайти на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім.

Наші новини

В основному домробітниці в Києві працюють на повній зайнятості, тобто 5 днів на тиждень. Але бувають сімейні обставини, коли домробітниця або покоївка зацікавлена в переході на роботу з часткової зайнятості 1-2 рази на тиждень. Що потрібно врахувати в такому випадку.

2017

Google Яндекс.Метрика