Домашній персонал - питання соціального захисту .


23.02.2009

Домашній персонал в Україні в силу недоробок законодавчої бази значно менш захищений з точки зору соціальних гарантій, ніж звичайний працівник. Будь-яке агентство з підбору персоналу в Києві не зможе гарантувати соціальну захищеність персоналу для дому, а зможе тільки дати певні рекомендації, як правильно обговорювати договірні відносини з роботодавцем. Знову-таки, ніхто не може гарантувати, що питання, з яких дійшли згоди, будуть суворо дотримуватися. Кращим способом працевлаштування домашнього персоналу, звичайно , є офіційне оформлення в компанії, що надає послуги з обслуговування житлового об'єкта. Таких компаній у Києві одиниці і вони належать господарям будинку , а не агентствам з підбору персоналу. Тобто шансів знайти таку роботу один з тисячі , що прирівнюється до нуля. Агентство з підбору домашнього персоналу може порекомендувати здобувачеві працювати як приватний підприємець на єдиному податку за договором про надання послуг. Але в цьому випадку працівник не може розраховувати на соціальні гарантії, відповідно до трудового законодавства, оскільки це послуга, а не робота. У більшості ж випадків роботодавець , економка або керуючий заміським будинком, укладають усний договір з майбутнім працівником , який рідко містить пункти про соціальні гарантії (відпустка, лікарняні тощо). Навіть, якщо усний договір був перенесений на папір і підписаний , він має мало спільного з юридичною базою і не може захистити домашній персонал.

Крім того в класифікаторі професій немає такої сфери, як домашній сервіс, і багато професії домашнього сервісу не внесені до класифікатора. З тих фахівців, які внесені до класифікатора : економка , гувернер , кухар , няня , садівник , покоївка , охоронець , водій. При цьому немає таких як домробітниця , господарник , керуючий будинком , сімейний водій , особистий водій , сімейний кухар , няня до немовля , няня- вихователь , гувернантка , фахівець з гардеробу.

З питань договірних відносин звертайтеся в агентства з підбору домашнього персоналу в Києві.

Наші новини

Домашній персонал в Україні в силу недоробок законодавчої бази значно менш захищений з точки зору соціальних гарантій, ніж звичайний працівник. Будь-яке агентство з підбору персоналу в Києві не зможе гарантувати соціальну захищеність персоналу для дому, а зможе тільки дати певні рекомендації, як правильно обговорювати договірні відносини з роботодавцем.

2017

Google Яндекс.Метрика