Шукаю домробітницю Київ - як зафіксувати вимоги до домробітниці.


12.05.2012

Коли я шукаю домробітницю, я хочу бути впевнена, що ті обов'язки, обсяги робіт та умови, які ми обговоримо з потенційним кандидатом на співбесіді, будуть дотримуватися з обох сторін. Це важливо для тривалого й успішного співробітництва і може допомогти уникнути непорозумінь чи конфліктів. Звичайно, можна обійтися просто усною домовленістю, але при цьому немає гарантій, що через певний час ми будемо пам'ятати всі деталі нашого договору. Приходячи на співбесіду, як потенційний роботодавець, так і домробітниця повинні бути готові при позитивному результаті обговорити всі умови роботи.

домробітниця, договірні відносини

 

 За результатами співбесіди, я запропоную домробітниці, яка мене зацікавила, укласти письмову угоду, де ми могли б зафіксувати в т.ч. наступні пункти:

 

  1. Обсяги робіт. Цей пункт буде включати площу мого житла і основні обов'язки домробітниці (наприклад: догляд за будинком, догляд за VIP гардеробом).
  2. Графік роботи. У цьому пункті ми зафіксуємо години і дні роботи, а так само вихідні та святкові дні. Відпустка, його тривалість.
  3. Оплата. Цей пункт передбачає оплату за виконаний обумовлений обсяг роботи в розрізі окладу або оплати за годину, день, тиждень, зміну. Оплата відпустки.
  4. Компенсації. Цей пункт передбачає компенсацію за використання особистого автомобіля домробітниць , якщо в цьому є необхідність, компенсація простою домробітниці, коли моя сім'я виїжджає з міста на тривалий час, лікарняні і т.д.

Можна передбачити й інші умови, якщо в цьому буде необхідність. Проте, зафіксувавши всі домовленості, я розумію, що успіх нашої співпраці буде залежати не тільки від зафіксованих умов, але і від наших особистих людських відносин.

Якщо ви хочете знайти домробітницю, з якою ви будете співпрацювати довго і благополучно, постарайтеся перед початком співпраці обговорити умови та укласти договір, в якому будуть зафіксовані ці умови надання послуги домробітниці Київ.

Наші новини

Коли я шукаю домробітницю, я хочу бути впевнена, що ті обов'язки, обсяги робіт та умови, які ми обговоримо з потенційним кандидатом на співбесіді, будуть дотримуватися з обох сторін.

2017

Google Яндекс.Метрика