Чого навчають вдома - або як домашній персонал може брати участь у розвитку дітей.


28.04.2014

Гувернантка і Гувернер є, звичайно ж, основними фахівцями серед домашнього персоналу, які відповідають за виховання і розвиток дітей на дому. Проте, домашній персонал що працює в будинку, може дати чимало цікавого і корисного дітям, які проживають в цьому будинку  якщо тільки ви захочете. Так, наприклад, сімейний кухар може проводити дитячі кулінарні майстер класи прямо у вас на дому. Дітям це буде не тільки цікаво, але й корисно. Зробити піцу власними руками, приготувати печиво, самостійно розкотивши тісто, вирізавши формочками печиво, прикрасивши горішками, ягодами, або декорувати тарілку з використанням свіжих овочів - унікальна можливість для дитячої творчості під контролем кухаря. Кухар, на відміну від няні зможе не тільки дати дитині пограти з тестом , але і допоможе приготувати реальне блюдо, яке вся сім'я зможе оцінити, і діти будуть цим пишатися. Відповідно, кухар в сім’ю може стати ще одним помічником для розвитку вашої дитини. Так само садівник, може дати дитині багато корисної інформації про рослини, комах і живу природу. Садівник допоможе дітям самостійно посадити квіти, чагарник або маленьке деревце, після чого діти зможуть спостерігати, як виростає і розвивається, те, що вони посадили. Це принесе багато щастя і задоволення, і навчить дітей багато чому. Домробітниця допоможе дітям навчитися правильно заправляти ліжко, мити посуд і акуратно складати речі, сімейний водій розповість про правила дорожнього руху, господарник покаже, як можна змайструвати шпаківню і разом з дітьми розмістить його на дереві, куди діти будуть приходити поспостерігати за птахами. Кінолог навчить дитину виховувати домашніх улюбленців і віддавати правильні команди. Керуючий будинком може навчити дітей грати в шахи, а охоронець зможе робити пробіжку по периметру будинку в якості ранкової зарядки для дитини і плановим спостереження за територією для себе. Це зовсім не означає, що для гувернантки не знайдеться роботи, звичайно, вона буде цілеспрямовано займатися розвитком дітей, ходити з ними в театри, оперети і на концерти, але таке доповнення може багато дати дітям і допомогти сформуватися чудовим особистостям. Перш за все, дитина навчиться спілкуватися і знаходити спільну мову з кожним і це може допомогти йому в житті і майбутній кар'єрі.

А знайти домашній персонал Київ вам допоможе агентство з підбору персоналу Милий Дім. Ми проконсультуємо вас і знайдемо для вас кращий домашній персонал в Києві і області.

Агентство Милий Дім постійно проводить підбір кандидатів на вакансії: гувернантка Київ, няня Київ, домробітниця Київ, покоївка Київ, садівник Київ, господарник Київ, кухар Київ, сімейний водій Київ, доглядальниця Київ, компаньйонка Київ, фахівець з VIP гардеробу Київ, сімейний лікар Київ, охоронець Київ, сімейна пара Київ, економка Київ, керуючий будинком Київ та інших професіоналів домашнього сервісу. Актуальні вакансії ви завжди можете знайти на нашому сайті в розділі Вакансії.

Наші новини

Гувернантка і Гувернер є, звичайно ж, основними фахівцями серед домашнього персоналу, які відповідають за виховання і розвиток дітей на дому. Проте, домашній персонал що працює в будинку, може дати чимало цікавого і корисного дітям, які проживають в цьому будинку якщо тільки ви захочете.

2017

Google Яндекс.Метрика