Чорний список для домашнього персоналу - хто і як може в ньому опинитися.


2.04.2013

Спочатку фахівець працює на репутацію, а потім репутація працює на нього. Це правило не є винятком і для домашнього персоналу. Для багатьох не секрет, що агентства з підбору домашнього персоналу в Києві мають доступ до інформації про «провинилися» працівниках. Так звані «чорні списки» домашнього персоналу існують у відкритих джерелах, тобто на сайтах агентств, де будь-хто може перевірити будь-якого кандидата на наявність проблем з роботодавцями або агентствами. Так само є закриті чорні списки, куди потрапляє домашній персонал з «зіпсованою» репутацією. Різниця полягає в тому, що ця інформація доступна тільки співробітникам агентств домашнього персоналу, які зареєстровані на даному ресурсі і мають доступ до цієї інформації.

Хто і як може потрапити в ці списки? У чорний список може потрапити той, хто недобросовісно ставиться до виконання своїх обов'язків як по відношенню до агентству, в яке він звертається за посередницької послугою, так і по відношенню до безпосереднього роботодавцю.

Як правило , ініціатор розміщення працівника в чорний список, тобто роботодавець або агентство, повинні вказати причину, по якій працівник подається в даний список і має бути чітко відомо, хто розмістив дану інформацію, інакше, анонімна інформація не повинна сприйматися всерйоз.

Отже, в чорний список може потрапити домробітниця за регулярні запізнення, прогул, крадіжку, обман, няня за недотримання норм безпеки або грубе поводження з дитиною, садівник за загибель рослин через бездіяльність або непрофесійних дій, сімейний кухар за не дотримання гігієнічних норм при роботі на кухні, крадіжки, доглядальниця за недотримання режиму і медичних інструкцій по догляду за хворим, грубе ставлення до хворого, водій за куріння в робочий час або використання автомобіля в особистих цілях. Будь-який працівник домашнього сервісу може потрапити в чорний список і за менш серйозні проступки, наприклад, за розмови по телефону в робочий час, фамільярність, випадково виголошену нецензурну мову, за несплату послуг агентства, неявку на співбесіду з роботодавцем тощо.

Що потрапив в чорний список має всі шанси опинитися перед проблемою, коли жодне агентство і прямої роботодавець, які обтяжують себе перевіркою чорних списків, не розглядатимуть такого кандидата. З практики, ті, хто мав необережність здійснювати такі вчинки, роками не могли знайти собі роботу. Навіть ті, хто покаявся і намагався « відмитися » від цього клейма, не могли з цим впоратися, оскільки багато ресурси не адмініструються і видалити інформацію з такого ресурсу не реально.

Тому, порядне ставлення до оточуючих, сумлінне та професійне виконання своїх обов'язків буде запорукою вашої стабільної роботи і повагою з боку оточуючих.

Для здобувачів на вакансії в домашньому сервісі, які не мають досвіду роботи в сім'ях агентство домашнього персоналу Милий Дім регулярно проводить Адаптаційні курси про специфіку домашнього сервісу, присвячені професійному поведінці й професійної етики при роботі в сім'ї. Це допомагає відповідально і серйозно ставитися до роботи і займати правильну позицію при спілкуванні з роботодавцем.

Якщо ви шукайте курси домробітниць в Києві або претендуєте на вакансію Домробітниця Київ, агентство Милий Дім запрошує на Школу домробітниць. Якщо ви кухар, агентство Милий дім проводить Школу Сімейних Кухарів.

Наші новини

Спочатку фахівець працює на репутацію, а потім репутація працює на нього. Це правило не є винятком і для домашнього персоналу. Для багатьох не секрет, що агентства з підбору домашнього персоналу в Києві мають доступ до інформації про «провинилися» працівниках.

2017

Google Яндекс.Метрика