Агентства домашнього персоналу в Києві - умови роботи з шукачами на посади в домашньому сервісі.


11.03.2014

Професіонали домашнього сервісу, як правило, звертаються в агентства домашнього персоналу в Києві, щоб отримати гідну пропозицію по роботі.

Шукачам на посади в домашньому сервісі слід врахувати, що співробітники агентства є «агентами» потенційних роботодавців, так само як і «агентами» претендентів на посади, тобто посередниками між потенційними роботодавцем і працівником. Більшість агентств з підбору домашнього персоналу працюють зі стандартним набором фахівців домашнього сервісу: домробітниці, няні, гувернантки, покоївки, садівники, господарники, економки, управляючі, доглядальниці, компаньйонки, водії, охоронці та ін. Принцип роботи таких агентств полягає у відборі кандидатів у базу даних агентства та підборі на поточні вакансії. Це означає, що для того, щоб потрапити в базу даних пристойного агентства, потрібно успішно пройти співбесіду, що відбувається тільки з тими кандидатами, яких менеджер порахує відповідними критеріями відбору.

При цьому, навіть ті кандидати, які потрапили в базу даних, не всі будуть отримувати пропозиції по роботі. Це пов'язано з тим, що заявок на вакансії завжди менше, ніж бажаючих отримати дані вакансії, тобто великим конкурсом на кожну вакансію.

Виходячи з вищесказаного, плануючи прихід в агентство, здобувач повинен підготуватися і гідно представити себе в агентстві. Пам'ятайте, що у вас не буде другого шансу справити перше враження, а від співробітників агентства залежить, чи будете ви працювати з даним агентством, або ваш прихід буде марним.

Для того щоб успішно пройти співбесіду, варто дотримуватися кількох нескладних правил:

  1. Подбайте про зовнішній вигляд - ви повинні виглядати охайно, доглянуто і одяг має відповідати випадку. Якщо домробітниця прийде розпатлана, з недоглянутими руками, неохайна, то навряд чи їй хтось довірить догляд за житлом і гардеробом. Так само няня, що мають не естетичний зовнішній вигляд, навряд чи зможе займатися вихованням дітей, оскільки не зможе прищепити дитині нормальне ставлення до гігієни і поняттю акуратність .
  2. Будьте ввічливі, доброзичливі і відкриті з усіма працівниками агентства - це один з важливих критеріїв відбору кандидатів на вакансії в сім'ї.
  3. Будьте готові давати всю необхідну інформацію про ваш досвід роботи, професійну та іншу необхідну інформацію на запит менеджера агентства - це необхідно для визначення рівня вашого професіоналізму та професійної етики.
  4. Не давайте зайву інформацію про особисте життя чи особистих проблемах роботодавця - невміння зберігати конфіденційність інформації може стати причиною негативного результату співбесіди.
  5. Слідкуйте за промовою, говорите грамотно, без суржику.
  6. Будьте готові проходити тестування професійних знань і навичок. Якщо ви претендуєте на вакансії гувернантка або гувернер - тестування на знання іноземної мови. Якщо ви претендуєте на вакансію повар в семью - тестування на складання меню для сім'ї.
  7. Дотримуйтесь вимог агентства, тобто якщо агентство запросило необхідний перелік документів чи інформації, повідомило інші умови роботи з агентством, ви зобов'язані слідувати даним правилам
  8. Будьте готові до того, що якщо ви не маєте досвіду роботи в домашньому сервісі, вам буде запропоновано агентством навчання. Це можуть бути курси домробітниць Київ, курси нянь або курси гувернанток, курси кухарів і інше навчання домашнього персоналу в Києві.

Для здобувачів на вакансії покоївка або домробітниця Київ, доглядальниця Київ, керуючий або економка Київ, господарник чи садівник Київ, компаньйонка або доглядальниця Київ, кухар Київ та інших вакансій, пропонуємо відвідати розділ Вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім. Для тих, хто зацікавлений пройти навчання для домашнього персоналу, агентство пропонує курси домробітниць, курси гувернанток, курси кухарів і вступний курс для всіх фахівців домашнього сервісу.

Наші новини

Професіонали домашнього сервісу, як правило, звертаються в агентства домашнього персоналу в Києві, щоб отримати гідну пропозицію по роботі.

2017

Google Яндекс.Метрика