Вам потрібен кухар в сім'ю, гувернантка, няня до дитини або доглядальниця в Києві? Як шукати домашній персонал.


22.01.2009

Пошук персоналу в Києві - серйозне завдання, а пошук домашнього персоналу - відповідальний і складний процес, який вимагає професійного підходу. Якщо вам потрібен кухар в сім'ю, або гувернантка в Києві, можливо няня до дитини або доглядальниця до хворого, подбайте про те, щоб пошуком професіоналів займалися професіонали. Агентства з підбору персоналу Київ надають послуги різної якості, відповідно, якщо ви плануєте неодноразово підбирати персонал, потрібно серйозно поставитися до вибору агентства, ці зусилля будуть винагороджені при підборі домашнього персоналу в майбутньому. Як правильно оцінити агентство з підбору персоналу Київ на професійність. Можна почати оцінку з першого телефонного дзвінка. Якщо на ваш дзвінок відповіли досить швидко, представник агентства відповідав коректно, ввічливо і грамотно, можна залишати заявку. Відповідь від агентства повинен бути протягом 1-3 найближчих робочих днів. Агентство повинно надіслати анкети підібраних для вас кандидатів на електронну пошту , якщо для вас такий спосіб зручний. Зверніть увагу на повноту та якість наданої інформації. Якщо ви зверталися в кілька агентств, на цьому етапі ви можете вже зробити висновки, від якого агентства ви будете дивитися кандидатів на посади. Це може бути 1-3 агентства. Далі, ви зможете оцінити якість послуг агентства, особисто відвідавши офіс для проведення співбесіди. Не ігноруйте таку можливість, обов'язково прийдіть в агентство, познайомтеся з менеджером, який веде вашу вакансію, і проведіть співбесіду кандидатів. Попросіть менеджера прокоментувати співбесіди і висловіть свою думку. Обговоріть всі моменти співпраці і приймайте рішення. Не забудьте підписати договір з агентством .

Є агентства, які спеціалізуються на підборі певних фахівців, агентства нянь, агентства домробітниць, агентства кухарів і так далі. Вибирайте самі, як зручніше і доцільніше, спілкуватися з декількома агентствами або з одним, надають розширений спектр послуг. Відповідно, якщо вам потрібна домробітниця, кухар, няня до дитини, садівник Київ, господарник, охоронець заміського будинку та інший персонал, буде зручніше співпрацювати з одним агентством домашнього персоналу.

 

 

Наші новини

Пошук персоналу в Києві - серйозне завдання, а пошук домашнього персоналу - відповідальний і складний процес, який вимагає професійного підходу.

2017

Google Яндекс.Метрика