Школа Домробітниць. Чого навчають у школі?


12.07.2013

Давайте спробуємо розібратися. Хто оцінює якість виконуваної вами вдома роботи ? Ніхто, крім вас самих і членів вашої сім'ї. Як правило, площа прибирання, якість інтер'єру і елементів декору, можуть кардинально відрізнятися від того, що знаходиться у Вашому домі. Відповідно, далеко не всі жінки, які хочуть працювати домробітницями, мали можливість зіткнутися зі стандартами догляду за натуральним каменем ( мармуром, оніксом та ін.) , натуральним деревом, шовком, нержавіючої сталлю, позолотою і багатьма іншими елементами інтер'єру та декору, які вимагають спеціального догляду та засобів. Для майбутньої домробітниці також не менш важливо навчитися добре планувати свою роботу, щоб не розгубитися, потрапивши на площі , що перевищують площі власного будинку. Як, коли і в якій послідовності робити прибирання ? Якими сучасними засобами по догляду за поверхнями користуватися у кожному конкретному випадку? Як розпланувати час , щоб протягом робочого дня виконати запланований обсяг роботи якісно і в строк?

Досить важливим є обговорення питання майбутньої співпраці - тобто укладення договору між Домработницей і господарями будинку. Крім обов'язків, які будуть вказані в даному договорі , домробітниці слід обговорити умови роботи, тобто робочий час , вихідні дні , оплату , відпустку , час вимушеного простою (коли господарі їдуть на відпочинок) та ін важливі питання до виходу домробітниці на роботу.

Ще один серйозний момент, з яким слід ознайомитися майбутньої домробітниці - як себе вести з господарями будинку та членами родини , як прибирати , якщо члени родини перебувають в будинку, щоб впоратися із завданнями, при цьому, не перешкодивши родині насолоджуватися відпочинком у власному будинку.

Ці питання та багато інших ми будемо обговорювати на Школі Домробітниць , яка проходить в агентстві кожних 3-4 місяці.

Всі хто шукають курси домробітниць Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу "Милий Дім" Київ . Будемо раді відповісти на додаткові запитання

Наші новини

Нам часто задають питання, навіщо потрібна школа жінці, яка прибирає, пере, прасує і готує щодня в себе вдома.

2017

Google Яндекс.Метрика