Водій зі своїм автомобілем - як оцінюється використання автомобіля в робочих цілях.


1.01.2014

Якщо родині потрібен водій зі своїм автомобілем, то необхідно перед початком співпраці узгодити певні умови роботи водія. Оскільки сімейний водій обслуговує, як правило, всіх або кількох членів сім'ї, виконує доручення, такі як доставка домашнього персоналу до місця роботи та з роботи, закупівлі, доставка речей в хімчистки, ремонт, зустріч сім'ї і гостей в аеропорту, відрядження, при цьому робота водія проходить на його власному автомобілі, перед початком роботи необхідно узгодити з роботодавцем крім оплати праці, умови компенсації за використання особистого автомобіля амортизацію.

Розмір компенсації залежить від вартості автомобіля, відповідно, якщо родині потрібен водій з автомобілем бізнес класу, то доведеться розраховувати на відповідну компенсацію. Так само розрахунок компенсації розраховується залежно від того, наскільки інтенсивно використовує водій власний автомобіль, яка якість покриття доріг, найбільш часто відвідуваних водієм на особистому авто, чи буде перевозити водій на своєму авто вантажі. Всі ці фактори впливають на розмір компенсації.

Так само необхідно обумовити питання, за чий рахунок буде здійснюватися приїзд особистого водія на місце роботи, тобто додому до роботодавця. Всі ці питання варто обговорити заздалегідь, щоб вони не виникали в процесі роботи.

Агентство «Милий Дім» здійснить підбір водія з автомобілем або без автомобіля для вашої родини.

Наші новини

Якщо родині потрібен водій зі своїм автомобілем, то необхідно перед початком співпраці узгодити певні умови роботи водія.

2017

Google Яндекс.Метрика