Няня і Гувернантка - як працювати в команді на благо дитини.


21.12.2013

Коли в сім'ї працюють няня і гувернантка з дитиною їх обов'язки розподіляються таким чином , що няня займається повним доглядом за дитиною: готує йому (якщо в сім'ї немає кухаря , іноді навіть, коли є сімейний кухар , дітям все одно готує няня), доглядає за дитячою кімнатою та дитячим гардеробом (якщо немає домробітниці, або навіть , якщо є домробітниця, дитяча кімната і гардероб на няні). При цьому гувернантка займається розвитком і вихованням дитини, планує походи в театри, галереї , на дитячі музичні концерти та вистави, бере участь в обговоренні з батьками питань, в яких спортивних і творчих секціях краще займатися дитині.

Гувернантка до школяра періодично, в міру необхідності, спілкується з вчителями дитини, обговорює питання успішності і реагує, при необхідності на коментарі викладача. Часто, гувернантка зі знанням іноземних мов супроводжує дитину в поїздках на відпочинок за кордон. Загалом, обов'язки няньки й гувернантки мало перетинаються. Винятком є ​​питання виховання дітей, які відносяться і до няні і до гувернантці. Відповідно вони повинні розуміти, що працюють в парі і якщо їх думки розходяться з деяких принципових питань, то вони повинні їх обговорити і дійти спільної думки , чи звернутися до батьків за рішенням, яке як няня, так і гувернантка повинні будуть взяти до відома.

Крім того, в деяких випадках, необхідна взаємозамінність. Наприклад, у відсутності няні, гувернантка бере на себе частину завдань няні по догляду за дитиною, які не можуть бути не виконаними. Так само і у відсутності гувернантки, няня здатна впоратися з певними завданнями по вихованню та розвитку.

Запрошуємо претендентів на вакансії Няня Київ і Гувернантка Київ відвідати розділ Вакансії на сайті Агентства домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо вам потрібна гувернантка в Києві, або потрібна няня в Києві, звертайтеся в агентство «Милий Дім», ми допоможемо вам підібрати гідного кандидата для вашої дитини.

 

Наші новини

Коли в сім'ї працюють няня і гувернантка з дитиною їх обов'язки розподіляються таким чином , що няня займається повним доглядом за дитиною.
При цьому гувернантка займається розвитком і вихованням дитини, планує походи в театри, галереї , на дитячі музичні концерти та вистави, бере участь в обговоренні з батьками питань, в яких спортивних і творчих секціях краще займатися дитині.

2017

Google Яндекс.Метрика