Догляд за туями на присадибній ділянці - завдання, з якими стикається практично кожен Садівник.


24.03.2009

Садівник Київ, який працює в домашньому сервісі, практично на кожній присадибній ділянці стикається із завданнями по догляду за туями - прекрасною вічнозеленою рослиною. Туї - довгожителі, живуть по 150 і більше років. Щоб ця рослина дійсно залишалося вічнозеленою, за нею необхідний не складний, але регулярний і грамотний догляд. Якщо Садівник бере участь у висадці рослин на ділянці, то він повинен знати властивості цієї рослини. Висаджувати тую краще ранньою весною. Не дивлячись на невелику вимогливість до ґрунту, все ж, тую краще висаджувати в родючий і в міру зволожений грунт ( сухий і не надмірно зволожений ) на сонячній або напів- тінистій ділянці саду. У цьому випадку туя буде розвивати розкішну крону, і радувати яскравою зеленню.

садівник - догляд за туями, рекомендації

При посадці туї Садівник повинен уважно стежити, щоб коренева шийка була на рівні землі, відстань до інших дерев і кущів має бути не менше 3 метрів. Навесні необхідно робити підгодівлю органічними мінеральними добривами. Догляд за туями полягає в регулярному поливі в посушливу погоду два рази на тиждень, дощуванні, для видалення пилу з крони, періодичне розпушування ґрунту навколо дерева, мульчування, формуванні крони та обрізування. На зиму тую необхідно обв'язати мотузкою і укутати покривним матеріалом  (рогожа, льон тощо). Так садівник зможе вберегти тую від налипання снігу, зледеніння, сонячних опіків.

Професійний садівник здатний зробити ваш сад квітучим і доглянутим. Якщо вам потрібен садівник Київ чи передмістя, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо вас цікавлять вакансії садівника Київ, запрошуємо відвідати наш розділ Вакансії.

Наші новини

Садівник Київ, який працює в домашньому сервісі, практично на кожній присадибній ділянці стикається із завданнями по догляду за туями - прекрасною вічнозеленою рослиною.

2017

Google Яндекс.Метрика