Як зважитися перейти з посади вчителя або медичного працівника на посаду Гувернантки або Няні.


13.07.2010

Ви працюєте в дитсадку, школі, медичному закладі, вам подобається працювати з дітьми. При цьому ви відчуваєте, що не можете реалізуватися повністю, у вас є енергія і бажання спробувати себе в іншій сфері, більш динамічною, відкритою і вільною. Насправді, є безліч варіантів, як реалізувати себе в роботі з дітьми і один з них, працювати індивідуально, тобто в сім'ї з одним або декількома дітьми. Переваг роботи няні або гувернантки досить багато. Якщо ви медичний працівник, то вам краще розглядати роботу няні до грудним дітям, де знадобляться ваші знання та професійні навички. Їли ви працівник дитсадка чи школи раннього розвитку, ви зможете бути корисні і реалізувати свої таланти як няня вихователь з дітьми від 3 до 6 років. Якщо ж ви вчитель початкових класів, ви будете особливо успішні і корисні для дітей, які скоро підуть до школи чи школярів молодших класів. Як правило, після закінчення початкової школи няня дітям вже не потрібна. Якщо діти і потребують допомоги та спілкуванні, то швидше таких фахівців, як репетитор з певних предметів, а так само гувернантка або гувернер.

Щоб зважитися перейти працювати в домашній сервіс, варто спочатку про це просто поміркувати, уявити собі цю роботу, її особливості або відмінності від поточної роботи, подумати про переваги та недоліки такого переходу. Потім зважити свої сили, оскільки вам доведеться вийти зі своєї зони комфорту, щоденних звичних завдань, які виконуються по «накатаній» і не вимагають від вас ніяких зусиль. Звичайно, вам доведеться вникнути в нову, незнайому сферу, отримати нову інформацію, освоїти певні знання та навички, але можливо, це коштує ваших зусиль?

Щоб отримати відповіді на всі свої питання, визначитися і прийняти рішення, вам буде корисно і цікаво взяти участь у спеціально розробленому адаптаційні курсі «Введення в домашній сервіс». Агентство домашнього персоналу «Милий Дім» запрошує вас на авторську програму засновника і директора агентства Галини Дубляк. Адаптаційний курс розрахований н тільки на бажаючих стати нянею, гувернанткою або репетитором. Цей курс для всіх, хто хоче почати роботу в домашньому сервісі і відкрити для себе нову цікаву сферу. Крім того в агентстві ви можете пройти навчання домробітниць, навчання кухарів, навчання гувернанток.

Якщо ви вже працюєте як домробітниця, доглядальниця, сімейний кухар, садівник, сімейний водій, господарник, економка або сімейна пара, при цьому хочете більше дізнатися про професійній поведінці, професійній етиці, договірних відносинах з роботодавцем, навчитися успішно проходити співбесіди, цей курс буде корисний і для вас.

Наші новини

Ви працюєте в дитсадку, школі, медичному закладі, вам подобається працювати з дітьми. При цьому ви відчуваєте, що не можете реалізуватися повністю, у вас є енергія і бажання спробувати себе в іншій сфері, більш динамічною, відкритою і вільною.

2017

Google Яндекс.Метрика