Статті


29.08.2009 года
Помічниця по господарству - що означає назва посади.
Деякі сім'ї, які цілком справляються з домашніми обов'язками до певних обставин, при виникненні таких обставин опиняються перед необхідністю скористатися послугами Помічниці по господарству. Які це обставини і хто така помічниця по господарству.

28.08.2009 года
Домашній персонал - як визначити необхідність у тих чи інших працівниках.
Не кожна сім'я потребує штат домашнього персоналу, де кожен буде займатися окремою функцією, домробітниця - прибиранням будинку, няня - наглядом за дітьми, сімейний кухар - приготуванням їжі, садівник - доглядом за рослинами і т.д.

10.08.2009 года
Як визначитися, хто потрібен для допомоги літнім людям-домробітниця, компаньйонка або доглядальниця?
У вас виникає питання, як допомогти своїм літнім батькам по господарству і заодно бути спокійним, що і батьки під наглядом. З питанням по господарству, загалом, все ясно, потрібна домробітниця Київ.

6.08.2009 года
Роль закупівель в роботі сімейного кухаря або домробітниці з приготуванням.
Одна з найбільш складних і важливих функцій сімейного кухаря є закупівля продуктів. Чому так важливо таке вміння.
В першу чергу тому, що гарне блюдо може вийти тільки з гарного продукту.

2.08.2009 года
Що стоїть за посадою няня- помічниця , і який для цього потрібен фахівець.
Коли роботодавець звертається в агентство з підбору персоналу та повідомляє «шукаю няню помічницю» або «шукаю няню домробітницю», це означає, що кандидат на дану посаду повинен бути готовий до змішаних функцій. У першу чергу, це догляд за дітьми.

2.08.2009 года
Няня, як забезпечувати безпеку дитини без обмеження її свободи.
Іноді можна зустріти на дитячому майданчику дитини в супроводі няні, яка міцно тримає його за руку і дитина з заздрістю спостерігає за дітьми, катающимися на гойдалках, спускаються з гірок. Дитина змушений пересуватися зі швидкістю няні.

Google Яндекс.Метрика