Статті


20.06.2014 года
Сімейний водій - набагато більше, ніж передбачає назва посади.
Якщо розуміти буквально, то Сімейний водій - це водій, який возить членів сім'ї по заданих маршрутах. Але ні! Все не так просто! Сімейний водій, звичайно ж, виконує доставку членів сім'ї і стежить за автомобілями.

17.06.2014 года
Репетитор на дому, або як спланувати індивідуальне навчання дитини.
Дитина, незалежно відвідує він чи не відвідує дитячий сад, може отримувати індивідуальне навчання вдома. Так само як школяр може отримувати додаткове індивідуальну освіту.

17.06.2014 года
Без чого економка або керуючий будинком не зможуть ефективно працювати.
Для того, щоб ефективно управляти домашнім господарством економка або керуючий будинком повинні добре орієнтуватися в наступних питаннях:

10.06.2014 года
Як доглядальниця може забезпечити харчування хворого
Забезпечуючи догляд за хворим, доглядальниця піклується, в тому числі, про його харчуванні, від якого багато в чому залежить самопочуття і здоров'я хворого. Яким має бути харчування хворого вирішує, звичайно, лікуючий лікар, а виконання цього рішення лежить на доглядальниці.

9.06.2014 года
Догляд за самшитом - завдання для садівника, що дбає про присадибну ділянку.
Самшит володіє прекрасними декоративними властивостями, що робить його привабливим для багатьох власників ділянок. Обрамлення клумб, розкішні візерункові партери, бордюри, стрижені форми і фігурки, мальовнича огорожа або цілі композиції з самшиту будуть прекрасним рішенням для ландшафтного дизайну будь-якої ділянки.

9.06.2014 года
Їдемо у відпустку з дітьми - значить, беремо няню, батьки теж мають право на відпочинок!
Що за відпочинок, якщо діти залишилися вдома? Кожен день, всі думки про них, чим займаються, чи добре їм, чи здорові вони? Зрештою, даємо собі слово, що більше без дітей ніякого відпочинку, тільки разом, всією родиною! І ось, довгоочікуваний сімейний відпочинок!

6.06.2014 года
ТОП 5 найбільш затребуваних фахівців домашнього сервісу.
Пропонуємо вашій увазі інформацію про п'ять найбільш затребуваних вакансій домашнього сервісу в Києві і передмісті від агентства домашнього персоналу Милий Дім станом на 2013-2014рр.

6.06.2014 года
Допомога няні - гувернантки в організації дитячого свята.
У передчутті дня народження дитини, батьки завжди хвилюються, а діти - в стані очікування дива. Кожне свято для свого малюка хочеться зробити особливим і незабутнім.

6.06.2014 года
Досвідчена доглядальниця допоможе впоратися не тільки з фізичними проблемами, але і поліпшить емоційний стан підопічного.
Доглядальниця здійснює не тільки догляд за хворим, але і допомагає впоратися з хворобою.

5.06.2014 года
Ініціатива в роботі домробітниці – карається або є показником професіоналізму?
Професійна домробітниця в природі явище не часто зустрічається. Таке заявляють багато, хто користується послугами домашнього персоналу в Києві. Знайти домробітницю, яка відповідала б усім вимогам вибагливого роботодавця дійсно завдання не з легких.

Google Яндекс.Метрика