Статті


20.05.2014 года
Як няня може переключити увагу дитини з телевізора або інших гаджетів на більш корисні заняття.
Часто батьки займають увагу дітей телевізором, Ipod -ами або іншими сучасними « іграшками», щоб мати час на свої заняття. Коли в дім приходить няня, перед якою батьки ставлять завдання тепер відволікти дітей від цих «шкідливих звичок», завдання виявляється досить складним.

11.05.2014 года
Потрібна няня для дитини трьох років? Секрети успішного вибору.
Ваш відпустку по догляду за дитиною добігає кінця, а ваш малюк не готовий адаптуватися до дитячого садка або ви не готові віддавати його туди, адже соціалізацію можна пройти відвідуючи різні цікаві дитячі заходи, спортивні секції? Мабуть, перед таким вибором повстає багато сімей.

8.05.2014 года
Навчання домашнього персоналу на робочому місці - складна , але перспективна задача для економки або керуючого будинком.
Кожна господиня має своє уявлення про організацію домашнього господарства, порядку і чистоті в будинку і на присадибній ділянці, кожна мама має своє розуміння про виховання дітей. При цьому, будь-яка досвідчена домробітниця, няня, кухар, садівник, гувернантка і т.д. мають своє поняття про те, як треба працювати, в силу попереднього досвіду.

6.05.2014 года
Мотивація домашнього персоналу - одна з найбільш важливих і складних завдання для економки .
Підбираючи економку , роботодавець повинен розуміти , що якість роботи персоналу і ставлення домашнього персоналу до своєї роботи і роботодавцям багато в чому залежить від кадрової політики роботодавців і того, як економка або керуючий будинком будуть її впроваджувати.

6.05.2014 года
Хочете мати розкішний розарій , вам потрібен садівник - професіонал!
Якщо ваш присадибна ділянка прекрасно спланована і над ним попрацювала грамотна ландшафтна компанія, то напевно ви запросили професійного садівника підтримувати вашу ділянку у відмінному стані.

Google Яндекс.Метрика