Статті


30.03.2014 года
Домашній персонал Київ - як змінилася ситуація з ринком праці в домашньому сервісі в 2014р .
Ринок послуг домашнього сервісу постійно змінюється і станом на 1й квартал 2014р домашній персонал Київ має наступні можливості з працевлаштуванням.

28.03.2014 года
Сімейний водій в Києві - один з найбільш наближених працівників до сім'ї.
Сімейний водій стає мимовільним свідком практично всіх подій, що відбуваються в сім'ї. Він постійно знаходиться поруч із родиною, роблячи їх пересування на автомобілі комфортним і безпечним.

25.03.2014 года
Садівник на сезонні роботи або на постійну зайнятість - яке рішення прийняти.
Якщо ви хочете знайти садівника і не можете визначитися , чи потрібен вам садівник тільки на час сезону , тобто з весни по осінь , чи все-таки знайти садівника на постійну зайнятість. Тут потрібно зважити кілька факторів.

23.03.2014 года
Як задіяний домашній персонал при підготовці будинку і під час прийому гостей.
У кожен дім хоча б один раз приїжджає багато гостей. Приводом може бути що завгодно, починаючи від звичайного барбекю на вікенд і закінчуючи ювілеєм або весіллям.

21.03.2014 года
Сімейний кухар - особливості роботи кухаря в сім'ї.
Знайти професійного кухаря - не легке завдання, а знайти професійного сімейного кухаря - дуже складне завдання.

18.03.2014 года
Професійний садівник - особливості догляду за газонами на початку сезону.
Настала весна, і садівник починає активний догляд за газонами після зимової сплячки. Якщо газон покритий тонкою крижаною кіркою, яка з'являється з відлигою, Садівникові необхідно терміново вживати заходів щодо її руйнування, оскільки лід не пропускає повітря і коренева система газону страждає від нестачі кисню.

17.03.2014 года
Скільки часу необхідно на пошук домашнього персоналу.
Якщо ви плануєте шукати домашній персонал в Києві через агентство з підбору домашнього персоналу і хочете підібрати дійсно професійних фахівців, постарайтеся зробити це з певним запасом часу.

11.03.2014 года
Агентства домашнього персоналу в Києві - умови роботи з шукачами на посади в домашньому сервісі.
Професіонали домашнього сервісу, як правило, звертаються в агентства домашнього персоналу в Києві, щоб отримати гідну пропозицію по роботі.

5.03.2014 года
Обов'язки домробітниці по догляду за лазнею.
У приватних заміських маєтках домашній персонал обслуговує крім житлових приміщень різні зони відпочинку , SPA зони. Бані, сауни, як правило, використовуються сім'єю і гостями будинку по вихідним. В обслуговування лазні залучаються банщики, домробітниці, кухарі, офіціанти.

4.03.2014 года
Гувернер або Гувернантка - як визначити кваліфікацію майбутнього приватного викладача .
Оскільки основними завданнями кандидатів на вакансії гувернера або гувернантки є всебічний розвиток, навчання і виховання дитини, підбір такого кандидата має проходити за критеріями, пов'язаним з даними функціями і, виходячи із завдань, які ставлять перед собою батьки дитини.

3.03.2014 года
Репетитор з шахів - хороше рішення для всебічного розвитку дитини.
Для батьків, які прагнути розвивати в дитині гармонійну особистість, може бути досить цікавим рішення навчати дитину грі в шахи.

2.03.2014 года
Як сімейний кухар може допомогти в організації кухонного простору.
Часто буває так , що облаштовуючи новий будинок або квартиру , господарі , приймаючи рішення про оснащення кухні , керуються більше принципами естетики , ніж доцільності і функціональності.

Google Яндекс.Метрика