Статті


20.02.2017 года
Якщо перед економкою стоїть завдання знайти сімейного кухаря в Києві - як підібрати потрібного фахівця.
Однією з найважливіших завдань, які виникають в процесі роботи економки або керуючого будинком, є підбір домашнього персоналу та управління домашніми працівниками. Успіх роботи економки залежить саме від цієї компетенції в першу чергу.

12.02.2017 года
Як знайти домробітницю в Києві самостійно без посередників.
Для тих, хто хоче знайти домробітницю в Києві самостійно, агентство домашнього персоналу Милий Дім пропонує кілька рекомендацій

11.02.2017 года
Якщо перед вами постало завдання знайти няню в Києві, яка є послідовність дій.
Коли на сімейній раді приймається рішення знайти няню, один з членів сім'ї бере на себе основну відповідальність за реалізацію даного завдання.

9.02.2017 года
Якщо вам потрібна няня погодинно - інформація для тих, хто хоче знайти няню в Києві з гнучким графіком.
Якщо ви маєте можливість приділяти своїй дитині достатньо часу, але хочете мати можливість періодично приділяти увагу собі, рідним, друзям, займатися улюбленими справами, при цьому бути впевненою, що ваша дитина залишився в надійних руках, вам потрібна няня погодинно.

9.02.2017 года
Догляд за басейном - обов'язки кваліфікованого господарника.
Великий басейн на задньому дворі будинку - це неймовірно спокусливе місце. Біля нього можна поніжитися в жаркий день, зробити заплив після виснажливої роботи і навіть зібрати гостей на вечірку.
Пропонуємо не експериментувати із зеленою водою, зламаними фільтрами і розростаються водоростями, а знайти господарника в Києві, який вміє правильно доглядати за басейном.


7.02.2017 года
Де знайти і як найняти домробітницю в Києві.
Пошук домашнього персоналу вимагає спеціальних навичок і знань. Якщо у вас немає великого досвіду в даному питанні, і ви хочете найняти домробітницю вперше, або у вас обмежені терміни, краще звернутися в спеціалізовані агентства з підбору домашнього персоналу в Києві.

1.02.2017 года
Шукаю кухаря в сім'ю - або як знайти хорошого сімейного кухаря.
Талановитий кухар - явище не ординарне для ресторанів, і тим більше для домашнього сервісу.

Google Яндекс.Метрика