Статті


22.01.2017 года
Сімейна пара в допомогу багатодітним батькам.
Міцна та дружна сім'я - це результат щоденної і копіткої роботи батьків. Чим більше дітей, тим важче організувати побут і тримати все під контролем. Напевно, мама може взяти на свої плечі всі домашні клопоти, але це їй може коштувати власного здоров'я і благополуччя своїх близьких

20.01.2017 года
Що робить привабливою вакансію няня Київ.
Багато фахівців з держсектору або малого та середнього бізнесу переходять на вакансію няня Київ або інші вакансії в домашньому сервісі.

17.01.2017 года
Чим може бути корисний професійний керуючий в приватному будинку.
Перед власниками приватних будинків в певний момент виникає проблема управління домашнім персоналом, коли штат працівників починає збільшуватися і перевищує кількість 4-8 чол.

11.01.2017 года
Як оптимально оцінити потребу в домашньому персоналі.
Якщо ви переїхали в заміський будинок і вперше постало питання про домашній персонал в кількості більше 1-2 людини, варто продумати, скільки фахівців вам потрібно і як оптимально розподілити обов'язки, щоб домашній персонал не дублював функції один одного або не було б прогалин, коли функція ніким не виконується і залишається навантаження на господарів будинку.

9.01.2017 года
Вас цікавить, скільки коштує няня в Києві? За що платять няні до немовля і няні вихователю.
Багато потенційних роботодавців, перш ніж найняти фахівця, хочуть знати вартість послуг няні в Києві. Набагато більше шансів знайти хорошого фахівця за адекватну зарплату і в необхідні терміни у тих, хто має об'єктивну інформацію про ринок даних послуг.

9.01.2017 года
Правильний догляд за одягом зі шкіри та замші.
Вироби зі шкіри та замші актуальні в будь-якому сезоні і ніколи не виходять з моди. Грамотний догляд за віп гардеробом дозволить таким речам зберегти свій первісний вигляд.

7.01.2017 года
Зовнішній вигляд домашнього персоналу.
Тема зовнішнього вигляду персоналу, що працює в домашньому сервісі досить актуально, хоча і рідко піднімається на співбесідах роботодавцями та потенційними працівниками.

6.01.2017 года
Садівник на постійній роботі - обов'язки в зимовий період.
Якщо ви хочете, щоб садівник, якого ви запросили на роботу і який вас влаштовує як фахівець, не перейшов на іншу роботу взимку, коли ви даєте йому відпустку за свій рахунок, вам слід продумати, які обов'язки ви могли б доручити йому на зимовий період.

3.01.2017 года
Якщо няня - професіонал.
Дуже багато людей в наші дні, що працюють в домашньому сервісі або претендують на вакансію няня, домробітниця, сімейний кухар, покоївка, садівник, сімейний водій і т.д., часто навіть не замислюються, яку професійну навантаження несуть в собі назви цих посад.

Google Яндекс.Метрика