Статті


21.01.2014 года
Потрібен Садівник - очікуємо весняний сезон.
Ще зима в самому розпалі , а далекоглядні господарі приватних будинків і присадибних ділянок вже думають про те , що дуже скоро буде необхідно готувати присадибні ділянки до весняного сезону . Якщо у вас немає садівника , який працює цілий рік, то вам буде потрібен садівник на сезон.

21.01.2014 года
Хто така "професійна няня".
Професійна няня повинна володіти постійно поповнюється знаннями в галузі дитячої психології, фізіології, здоров'я, розвитку та виховання дітей. І чим більше якісних сучасних джерел задіє няня, тим вище рівень її професійних знань.

21.01.2014 года
Сімейний кухар - особливості національної кухні.
Запрошуючи на роботу кухаря, покликаного не тільки полегшити домашню працю домогосподарки, а й внести елемент культури харчування і зробити раціон сім'ї більш корисним, різноманітним і смачним, сім'я очікує від кухаря професійного погляду на сучасне домашнє харчування.

15.01.2014 года
Шукаю домашній персонал - що повинен врахувати керуючий, коли здійснює пошук і підбір домашнього персоналу.
Давайте розглянемо ситуацію , коли перед керуючим заміським будинком стоїть завдання підібрати штат домашнього персоналу .
Першочергове завдання будь-якого керівника - створити максимально ефективну команду для обслуговування приватного будинку і сім'ї. Як правило , будь-який заміський будинок , обслуговує базовий штат персоналу , який я, як керівник, повинен сформувати .

15.01.2014 года
Домробітниці на неповну зайнятість - як визначити скільки разів на тиждень знадобиться послуга домробітниці.
У вас є невеликий заміський будинок, в якому ви буваєте тільки на вихідні або влітку або у вас невелика площа квартири або будинку, наприклад від 50 до 300 кв.м. При цьому, з членів родини постійно проживає всього 1 або 2 людини, гості бувають дуже рідко, домашніх тварин в будинку немає, ви акуратні і регулярно підтримуєте чистоту і порядок в будинку, любите самі приготувати їжу або віддаєте перевагу ходите в ресторани, ваш гардероб не вимагає особливого догляду, і ви не дуже любите, коли в будинку знаходяться сторонні люди.

1.01.2014 года
Водій зі своїм автомобілем - як оцінюється використання автомобіля в робочих цілях.
Якщо родині потрібен водій зі своїм автомобілем, то необхідно перед початком співпраці узгодити певні умови роботи водія.

Google Яндекс.Метрика